ОЦІНКА РУХОМОГО ТА НЕРУХОМОГО МАЙНА

Комунальне підприємство „Миколаївське міжміське бюро технічної інвентаризації” має відділ експертної оцінки майна і діє як суб’єкт оціночної діяльності з серпня 2002 року (останній сертифікат суб’єкта оціночної діяльності № 16686/14 від 14 липня 2014 року).

Напрями оцінки майна:

 - оцінка об’єктів у матеріальній формі;
 - оцінка цілісних майнових комплексів, паїв, цінних паперів, майнових прав та нематеріальних активів, у тому числі оцінка прав на об’єкти інтелектуальної власності та ін по спеціалізація:
 - оцінка нерухомих речей (нерухомого майна, нерухомості), у тому числі експертна грошова оцінка земельних ділянок;
 - оцінка машин і обладнання;
 - оцінка дорожніх транспортних засобів;
 - оцінка літальних апаратів;
 - оцінка судноплавних засобів;
 - оцінка рухомих речей, крім таких, що належать до машин, обладнання, дорожніх транспортних засобів, літальних апаратів, судноплавних засобів та тих що становлять культурну цінність.

За цей час відділом експертної оцінки майна проведена оцінка більш ніж 3000 об’єктів оцінки, включаючи об’єкти нерухомості в т.ч. об’єкти  державної власності. Значна частина Звітів про оцінку рецензувалася, рецензії позитивні.

КП „Миколаївське міжміське бюро технічної інвентаризації” має достатню кількість кваліфікованих  фахівців і всі повноваження для виконання робіт по вказаним напрямам оцінки майна у строки, які будуть визначені Замовником оцінки.