ТЕХНІЧНЕ ОБСТЕЖЕННЯ БУДІВЕЛЬ ТА СПОРУД

(кваліфікаційний сертифікат  серія АЕ № 003707 від  14.05.2015р. реєстровий №3569)

У яких же випадках необхідно проведення технічного обстеження? Наприклад, Вам потрібно проект реконструкції будівлі, а перед початком проектування реконструкції треба провести технічне обстеження будівлі для реконструкції, щоб дати проектувальником повну інформацію про об'єкті. Або ж потрібно перепланування приміщень в будівлі, перед проектуванням якої також треба обов'язково провести технічне обстеження об'єктів (при переплануванні, можливо,зміниться навантаження на стіни, розташування внутрішніх стін між приміщеннями. Також необхідно проведення технічного обстеження недобудови, квартири, житлового будинку, будівлі загального призначення, якщо об'єкт купується у власність. При цьому видається висновок про технічний стан об'єкта. Якщо планується завершення будівництва об'єкта, роботи на якому не велися рік і більше, то Вам знадобиться попередньо виконати технічне обстеження будівельних конструкцій. Часто технічне обстеження споруд проводять і для укладення угод купівлі-продажу нерухомості, так як воно допомагає правильно оцінити вартість об'єкта.  Наші фахівці виконують роботи з технічного обстеження будівель і споруд будь-якої складності. Наше підприємство володіє відмінно підготовленим персоналом, здатним грамотно провести технічне обстеження споруд будь-якого ступеня складності. За результатами обстеження будівельних конструкцій будівель і споруд оформляється звіт, що містить крім аналізу технічного стану споруди рекомендації щодо його поліпшення, якщо це необхідно.

 - Технічне обстеження конструкцій, стану будівель і споруд;

 - Обстеження технічного стану фундаментів;

 - Обстеження технічного стану несучих і огороджувальних конструкцій, вузлів і деталей;

 - Обстеження інженерних комунікацій;

 - Розробка рекомендацій і висновків за матеріалами технічних звітів обстежень

Виконання необхідних перевірочних розрахунків несучої здатності конструктивних елементів і теплотехнічних розрахунків огороджувальних конструкцій.

ОЦІНКА РУХОМОГО ТА НЕРУХОМОГО МАЙНА

Комунальне підприємство „Миколаївське міжміське бюро технічної інвентаризації” має відділ експертної оцінки майна і діє як суб’єкт оціночної діяльності з серпня 2002 року (останній сертифікат суб’єкта оціночної діяльності № 16686/14 від 14 липня 2014 року).

Напрями оцінки майна:

 - оцінка об’єктів у матеріальній формі;
 - оцінка цілісних майнових комплексів, паїв, цінних паперів, майнових прав та нематеріальних активів, у тому числі оцінка прав на об’єкти інтелектуальної власності та ін по спеціалізація:
 - оцінка нерухомих речей (нерухомого майна, нерухомості), у тому числі експертна грошова оцінка земельних ділянок;
 - оцінка машин і обладнання;
 - оцінка дорожніх транспортних засобів;
 - оцінка літальних апаратів;
 - оцінка судноплавних засобів;
 - оцінка рухомих речей, крім таких, що належать до машин, обладнання, дорожніх транспортних засобів, літальних апаратів, судноплавних засобів та тих що становлять культурну цінність.

За цей час відділом експертної оцінки майна проведена оцінка більш ніж 3000 об’єктів оцінки, включаючи об’єкти нерухомості в т.ч. об’єкти  державної власності. Значна частина Звітів про оцінку рецензувалася, рецензії позитивні.

КП „Миколаївське міжміське бюро технічної інвентаризації” має достатню кількість кваліфікованих  фахівців і всі повноваження для виконання робіт по вказаним напрямам оцінки майна у строки, які будуть визначені Замовником оцінки.

ТЕХНІЧНА ІНВЕНТАРИЗАЦІЯ НЕРУХОМОГО МАЙНА

(кваліфікаційний сертифікат  серія АЕ № 001066 10.01.2013р. реєстровий №1010; кваліфікаційний сертифікат  серія АЕ № 003840 31.07.2015р. реєстровий №3700)

 

Технічна інвентаризація - комплекс робіт з обмірювання об'єкта нерухомого майна з визначенням його складу, фактичної площі та об'єму, технічного стану та/або з визначенням змін зазначених характеристик за певний період часу (у разі наявності попередньої інвентаризаційної справи) із виготовленням необхідних документів (матеріалів технічної інвентаризації, технічного паспорта) та обов'язковим внесенням відомостей про об'єкт нерухомого майна до Реєстру об'єктів нерухомого майна (після створення цього Реєстру); 

Виготовлення Висновку щодо технічної можливості поділу об'єкта нерухомого майна, згідно Інструкції проведення поділу, виділу та розрахунку часток об'єктів нерухомого майна, затверджено Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України 18.06.2007 N 55 зареєстровано в Міністерстві юстиції України 6 липня 2007 р. за N 774/14041